Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Jágr si to užívá, Inna jenom zírá!

4. 7. 2007

Od začátku června, kdy přijel hokejista Jaromír Jágr (35) na prázdniny do Čech, je pořád v jednom kole! Pár dní po příletu už se stihl spolu s ostatními členy Jágr teamu postavit na fotbalový trávník proti partičce umělců z muzikálů Angelika a Golem, aby nakonec uhráli remízu 4:4.

Jarda byl skoro celé odpoledne na hřišti, a tak jeho mladinké přítelkyni Inně Puhajkové (20) nezbylo nic jiného než sedět na tribuně či v zákulisí a čekat. Čekala na něj ostatně, i když rozdával autogramy, když jedl...

Zřejmě jako útěchu pak Inna dostala návštěvu divadla, tedy lístky na muzikál Angelika, které Jára „vyhrál“. A tak na něj pár dní po fotbalové exhibici oba vyrazili.

Ale volné dny hokejista netráví jen s Innou. Třeba na večírek po golfu, kde se vybíraly peníze pro Nadaci Terezy Maxové (35), dorazil po půlnoci a pořádně zapařil s kolegy hokejisty Petrem (35) a Jaroslavem (37) Nedvědovými, Martinem Ručinským (36) a spol. No prostě jako každé léto žije Jarda bohatým společenským životem. Jak se to ale asi líbí Inně?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář