Jdi na obsah Jdi na menu
 


Už jsem doma v ruském Omsku

27. 10. 2008

Inna Puhajková po soutěži dlouho telefonovala, nejspíš se svou láskou Jaromírem Jágrem.V porotě iMiss vedle MUDr. Zdeňka Schwarze, baviče Petra Novotného nebo plavkyně Yvetty Hlaváčové zasedla také iMiss 2004, modelka a přítelkyně Jaromíra Jágra Inna Puhajková (22), která poskytla deníku Aha! krátký rozhovor.
Inno, jak jste spokojená s výsledkem? Vyhrála vaše favoritka?
"Neměla jsem jednoznačnou favoritku, v každé disciplíně byla dominantní jiná slečna, ale ta dívka, která se mi líbila nejvíc, nevyhrála."
Prozradíte nám, která to byla?
"Jak jsem řekla, v každé disciplíně byla dominantní jiná dívka, nicméně pro mě převažovala dívka s číslem 6 - Petra Pachlová. I když musím uznat, že někdy se mi líbila více vítězka."
Vy jste vyhrála soutěž před čtyřmi lety, jak vám změnila život?
"Řekla bych, že jsem díky tomu získala spoustu kontaktů, hezkou práci i nové přátele a také jsem potkala spoustu nových lidí. Ale protože už jsem tou dobou byla u modelingové agentury, zpětně nedokážu odhadnout, nakolik jsem získala zakázky díky vítězství v iMiss a nakolik to bylo tím, jak vypadám a jaká jsem."
Jak jste na tom teď s přítelem Jaromírem Jágrem, vídáte se?
"No jsme na tom skvěle, všechno je v nejlepším pořádku. A samozřejmě se vídáme. Jsem v Rusku, tedy v Omsku, v podstatě už jako doma."
Prozraďte, jaký je život v Omsku, jste tam už přestěhovaná natrvalo?
"Kvůli škole a dalším závazkům nemohu definitivně Česko opustit, v Omsku jsem však většinu času. Pořád se mi stýská po New Yorku, kde jsem prožila krásné dva roky... Ale byla jsem překvapená, jak rychle jsem si v Omsku zvykla a osvojila si ruštinu. Je to město s milionem a půl obyvatel, takže je to o něco klidnější a to je někdy moc příjemné."