Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaromír Jágr: Nasaď dietu! Inno, cos mu provedla?

3. 8. 2007

Dohady kolem svatby hokejového boha Jaromíra Jágra (35) Miss Internet 2004 Innou Puhajkovou (21) zřejmě naberou další obrátky. Potom, co ho Super.cz přistihl při vášnivém telefonátu na golfovém turnaji Jágr Teamu na Konopišti, se začaly dít věci...

Na posledním turnaji hokejových borců na konopišťském greenu byl asi nejvíc očekávanou celebritou hokejista Jaromír Jágr. Média v poslední době zajímá hlavně jeho vztah s modelkou Innou Puhajkovou a jejich údajná svatba. Smůlu však měli ti, kteří čekali, že milenci dorazí spolu.

Kila navíc

Jarda v obležení přátel zasedl ke stolu, od kterého vstal pouze k neoficiální tiskové konferenci, předávání cen vítězům turnaje a rozdělování charitativních darů.
Jarda strašně přibral. Podívejte se na ten obrovskej zadek," divili se hosté a měli důvod. Hokejistovo jinak svalnaté tělo zavalila tuková hmota hlavně v oblasti hýždí. Je jasné, že v obodobí léta, mimo tréninky, dostane sportovcova postava pořádně na frak. K tomu proslulé domácí knedlíky od maminky a ze statného hocha se stane otesánek. Od června, kdy je Jarda v Čechách, si dopřává odpočinek a rekonvalescenci, než mu opět začne hokejová sezóna.

Oči jen pro jednu?

Jakmile na Konopišti vypukla přehlídka návrhářky Valentiny Armandi a sexy plavek, bylo poznat, že v hokejistovo srdci vládne kromě maminky Anny pouze jedna žena a tou je právě Inna.

Kolem hostů se procházely vnadné modelky a Jaromír byl snad jediný muž, který od stolu ani jednou nevztyčil zrak. Po celou dobu přehlídky se věnoval přátelům u stolu a z debaty ho vyrušil až naléhavý telefonát.
„Asi volá Inna, podívejte se, jak se Jaromír tváří," šuškalo se na party.

Z Jaromírova výrazu bylo patrné, že určitě nešlo o nějaké zamilované řeči. Rozhovor přerušila až výzva, kdy byl hokejista povolán, aby rozkrojil slavnostní dort. Hned poté se Jarda zase odebral do ústraní, kde okamžitě vytáčel další hovor. Bohužel, ale i tentokrát ho moderátor nenechal dotelefonovat a opět ho odvolal k předání ceny vítězovi turnaje. Jágr vztekle hovor ukončil a krátce po skončení odjel svým luxusním vozem. Jestli za nevrlým výrazem hokejisty byla jeho snoubenka Inna nebo někdo jiný, zůstalo zahaleno tajemstvím.