Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaromír Jágr: Nároďák? Mám chuť se vrátit!

23. 8. 2008


Cože, do toho mám vlézt? To radši vlezu do reprezentace...


Golfovou hůl při turnaji jeho Jágr Teamu do ruky včera sice nevzal, jelikož jej loni strhala módní policie za to, že leze na green v džínách, ale zato hokejista JAROMÍR JÁGR (36) prohlásil, že má chuť zase reprezentovat. Nepřímo tak na Konopišti slíbil trenéru Růžičkovi účast i na MS 2009 ve Švýcarsku!

Kliknutím zvětšte"Když jsem po Turíně říkal, že s reprezentací končím, dodával jsem, že do té doby, než se vrátím do Evropy. Ta chvíle teď nastala. Mám chuť se zase vrátit do nároďáku," prozradil Jágr, který pode-psal dvouletý kontrakt s opcí ruskému Omsku.

"Vláďa volal rodičům, když jsem tu ještě nebyl," zmínil kouče reprezentace Růžičku hvězdný hokejista. "Než odletím, chtěl bych si s ním ještě promluvit, aby mi řekl, jak to cítí on," dodal Jágr. Je nad slunce jasné, že trenér hráče jeho kalibru povolá.

"Tomu ale může bránit spousta věcí, třeba jestli vůbec budu mít formu, abych mužstvu pomohl," smál se Jágr. "Důležité také bude, jak dlouho budeme s Omskem hrát. Ideální by bylo finále, aby mezi koncem ligy a mistrovstvím nebylo moc času. Dva měsíce trénovat, to by pro mě nebylo nejlepší. Kromě Jágra se na Konopišti moc hokejistů neobjevilo. Straka se Špačkem přijet nemohli, Erata skolily střevní potíže. Čest hokejistů tak hájili sparťan Sivek a bratři Nedvědové – mladší Petr si své údery pečlivě proměřoval.Chuť reprezentovat ale je," uklidnil české hokejové fanoušky.

Pokud pojede na mistrovství světa Jágr, nebudou chtít zůstat mimo ani další hráči. Šampionát ve Švýcarsku by mohl být parádní! A formu, tu Jágr mít bude, vždyť po 15 letech začal i běhat...