Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarda odletěl, Inna ho vyprovodila

23. 8. 2008
Zase loučení. Tentokrát bez sebe Inna a Jaromír dlouho nezůstanou. Mladá bývalá modelka za Jágrem do Omsku dorazí v nejbližších dnech.

Loučení napodruhé předvedli. Obdivovaný hokejista Jaromír Jágr včera odletěl do Omsku. Domů si odskočil jen na pět dní kvůli exhibicím Jágr Teamu a zase spěchal na Sibiř. Jardova přítelkyně Inna Puhajková s ním zase necestovala, tentokrát svého milého ale přijela na Ruzyň vyprovodit!

Co jste v Čechách za těch pět dní stihnul?
Skoro vůbec nic. Byl jsem se podívat u rodičů, to je mimo dvou exhibic asi tak všechno.

A balení? Říkal jste, že při druhém odletu to doženete...
Něco jsem si ještě balil, beru si trochu teplejší věci. Ale ne až tak moc, protože v Omsku je pořád okolo 35 - 40 ° celsia.

Takové vedro?
Ano, ale nevím, jak dlouho vydrží. Možná tak dva měsíce a pak jde teplota drasticky dolů... Věřím, že se během té doby do Čech ještě jednou vrátím.

Odpočinul jste si doma?
Spíš jsem se unavil. Jen přelet z Omsku do Prahy je náročný. Potom dvě cesty přes celou republiku. To je zase devět hodin na cestách v autě... Musím říct, že bych radši polykal desetihodinové tréninkové dávky v Omsku. Ale měl jsem povinnosti, tak už to chodí.

Takže na olympijské hry vám zase čas nezbyl?
Viděl jsem jeden zápas basketbalu. Američané dali debakl myslím Španělům. Pak ještě zázračnou stovku, ale mimo to nic.

Přemýšlel jste někdy, jaký sport z letních her byste zvládal?
Z letních sportů bych nemohl dělat nic (smích). Mohl, ale určitě ne dobře...

To hokej, ten vám jde sakra dobře... Co vás v Omsku čeká?
Od 22. do 26. srpna hrajeme s Avangardem turnaj. Potom už jen pár tréninků a 3. září startuje liga. Počítám s tím, že pomůžu mužstvu. Zaplatili za mě dobré peníze, tak se jim musím vrátit!

O demonstraci Inny nevěděl

Koulel očima. Jágr už byl myšlenkami na turnaji o Pohár Blinova, který se bude hrát v Omsku, když ho novináři na letišti zaskočili. Co říkal Džegr na to, že jeho přítelkyně míří rovnou z letiště na demonstraci před čínskou ambasádu v Dejvicích? "Ona jde demonstrovat? Tak o tom nic nevím. Jako proti čemu?" divila se hvězda Omsku. Proti porušování lidských práv, vysvětlovali hokejovému velikánovi. "Jo v Tibetu? Tak to nevím... Jestli o tom něco chcete vědět, musíte se zeptat jí."

Demonstraci stihla. S malým zpožděním, ale přeci před čínskou ambasádu Inna dorazila.