Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jágrova hokejka promluvila

25. 2. 2008

To je dost. Po dvanácti utkáních bez gólu se Jaromír Jágr, česká hokejová megastar, konečně zapsal mezi střelce NHL. V sobotním zápase povedenou tečí načal skóre utkání Rangers v Buffalu a radovat se mohl i na konci. Newyorčané vyhráli 4:3.

"Byl to pro nás náročný zápas potom, co jsme minule ztratili vedení 5:0 nad Motrealem. Nevěděli jsme, co to s týmem udělalo," vrátil se Jágr k úterní blamáži v Montrealu. Parta z Manhattanu bodovala pošesté v řadě a díky víkendové výhře předskočila Šavle v tabulce Východní konference, do play off by teď Jágr a spol. postupovali ze sedmého místa.

"Nemyslím, že jsme hráli nějak extrémně skvěle, ale hráli jsme dost dobře na to, abychom vyhráli," komentoval vývoj zápasu a pobavil i vtipnou příhodou. "Třicet sekund je točíme v pásmu a najednou vidíte Vaneka na naší modré v brejku. Kdyby to udělal někdo v Rangers, další zápas nehraje. Hrát za Buffalo by mě hrozně bavilo," smál se Džegr. Zásah do buffalské sítě znamenal teprve jeho šestnáctou letošní branku.

Obránce Šavlí Lydman si na Jágra dával pozor, ale hvězda Rangers přesto po dlouhém půstu skórovala. Obránce Šavlí Lydman si na Jágra dával pozor, ale hvězda Rangers přesto po dlouhém půstu skórovala.