Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jágr: Obloukem do play off!

8. 4. 2008

"Sláva, do play off už to máme co by kamenem dohodil!" mohou jásat hokejisté New York Rangers. V Madison Square Garden udolali Pittsburgh 2:1 v prodloužení a už jen krajně nepravděpodobná shoda náhod by je mohla připravit o postup do bojů o Stanley Cup. Ba co víc - ve zbývajících duelech s NY Islanders (2x) a New Jersey si mohou uhrát čtvrté místo ve Východní konferenci a tedy výhodu domácího ledu pro 1. kolo play off!

Za důležité dva body z duelu s Tučňáky vděčí Jezdci svému českému kapitánovi Jaromíru Jágrovi - první gól dal sám a na ten druhý a vítězný nabil Drurymu!

Ovšem o platnosti Jágrova gólu se vedla snad desetiminutová debata! On udělal jen tolik, že v přesilovce hodil bekhendem puk na branku, o Fleuryho výstroj se puk odrazil vysoko nad branku a nakonec se zakutálel za čáru. "Ale se člověk nadře, než se naučí takový obloučky," křenil se Jágr i přesto, že sudí nejprve vehementně rozpažil a gól neuznal. Měl za to, že puk sklepl Gomez vysokou holí. Jenže důkladné zkoumání videoznáznamu odhalilo, že Gomez kotouč nezasáhl a do branky docestoval zásluhou rukavice obránce Orpika a masky gólmana Fleuryho. Jágrův 21. zásah sezony byl posvěcen!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář