Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jágr: Chtěl bych v Rangers zůstat

5. 5. 2008
Hrát ještě čtyři sezony a zůstat v týmu New York Rangers. Český hokejista Jaromír Jágr hned po vyřazení svého týmu v play-off NHL oznámil, jak si představuje další budoucnost. Přitom Jágrovi končí v Rangers smlouva a spekuluje se o jeho možném odchodu do ruského Omsku.
Jaromír Jágr

Jágr se v rozhovoru pro televizní stanici NBC vyjádřil ke svým hokejovým plánům. Uvedl, že chce hrát ještě čtyři sezony a rád by by nadále působil v Rangers, kde je kapitánem.

O dalším působení české hvězdy v zámoří by mohl rozhodnout případný zisk ceny pro nejužitečnějšího hráče vyřazovacích bojů. Klub by v takovém případě automaticky využil opci, jinak bude nejproduktivnější Evropan v historii NHL po sezoně volným hráčem.

Lídr kanadského bodování play off si mohl prodloužení kontraktu, který mu letos vynese 8,4 milionu dolarů, vysloužit už v základní části. Nesplnil však podmínku v podobě nasbírání 84 kanadských bodů.

Jágr několikrát během sezony naznačil, že by se nebránil odchodu do Ruska, kde během výluky hrál za Omsk. S jeho představiteli navíc nedávno v New Yorku jednal.

V Omsku, kterému Jágr pomohl v sezoně 2004/05 ke čtvrtému místu v ruské lize a triumfu v turnaji evropských mistrů Super Six, by se mohl potkat s krajany Jakubem Klepišem a Pavlem Rosou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář