Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jágr zazářil a už vede kanadské bodování

5. 5. 2008
Jágr si užil večer, v němž byl hvězdou zápasu.

NEW YORK - Pokud tohle mají být poslední zápasy Jaromíra Jágra v NHL, pak si je superstar užívá podle svého gusta. Parádním výkonem ještě udržel Rangers ve hře a opět bavil nadšené publikum.

Žádná truchlohra, ani náznak skepse. Nic takového nehledejme v kabině hokejových Jezdců, ti totiž stále sní o potrápení zatím suverénních Tučňáků. Základem jejich první výhry ve druhém kole zámořského play off byl famózní výkon Jágra a čisté konto brankáře Lundqvista.

"Hráli jsme skvěle z obrany, byli jsme výtečně organizovaní, naše hra měla hlavu a patu. Chtěli jsme zápas kontrolovat, a to se povedlo," zářil nadšený Jaromír Jágr, který vysekl poklonu švédské jedničce v brance. "Byl skvělý, zlomil pro nás zápas, když zlikvidoval trestné střílení," uznal vůdce Rangers a vypíchl klíčový moment. Náladu mu nezkazil ani ostrý atak Orpika po první brance, který si vyžádal ošetření kapitána Jezdců. Za velkého potlesku se posléze Jágr vrátil a dál úřadoval.

Situace je ovšem stále kritická, Rangers prohrávají 1:3 na zápasy. "Chtěli jsme další zápas, máme ho. Nyní se pokusíme odrazit a zvládnout další, série ještě nekončí. Známe naši situaci a chceme poděkovat dalším mačem trpělivým výborným divákům," obrací se s nadějí k lepším zítřkům lídr kanadského bodování. Dovede svůj tým k dalšímu protažení souboje?

Jágr nastoupí v prvním zápase sezony 2008/2009 za tým NHL 1,40:1
za Omsk 2,50:1
za Kladno 50:1 Spekulace kolem dalšího směřování Jágrovy kariéry zaujaly bookmakery sázkové kanceláře Tipsport. Ti vypsali kursy na tři možnosti, kde by mohl Džegr v příští sezoně hrát.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář