Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jágr Team: Burza informací!

23. 8. 2008


Tak povídej Jardo, jaké je to v Rusku a co mě čeká v New Yorku, vyzvídal Petr Nedvěd (vlevo) na Jágrovi a Inna Puhajková musela čekat v ústraní šatny.

Jágr Team rozdrtil v exhibičním zápase Techniku Brno 12:2. To však hokejistům z NHL bylo vcelku jedno, jejich šatna se totiž změnila na burza informací. Nedvěd lámal rozumy z Jágra, Hlaváč z Melichara a Melichar naopak vyzvídal od Kaberleho.

Proč tohle všechno? Vysvětlení je jednoduché, Petr Nedvěd se vyptával, jak to chodí v týmu New Yorku Rangers, kde se chystá bojovat o dres. "A také jsem chtěl vědět, jak to vypadá v Rusku," podotkl Nedvěd. S bývalým spoluhráčem si vyprávěli ruské fóry a skvěle se bavili.

Obránce Josef Melichar dával Janu Hlaváčovi rady ohledně švédského Linköpingu, kde si vyměnili místo, a sám pak naléhal na nového spoluhráče Františka Kaberleho, s nímž by mohl hrát v jedné obranné formaci v Carolině. Kliknutím zvětšte"Zpátky do NHL se těším. S Frantou jsem probral pár věcí," nechal se slyšet Melichar.

Tohle tričko taky budu nosit, říkal Melichar Kaberlemu (vlevo).Než skončila veškerá výměna informací, čekala s velkou dávkou trpělivosti na Jágra jeho přítelkyně Inna Puhajková. A že té trpělivosti musela mít, od jejího milého totiž chtěl autogram snad každý. Až museli zmizet z haly zadním vchodem. Jeli si užívat společné chvilky do Kladna, už dnes Jágr Team opět hraje. Tentokrát od 18.00 v Třinci. Už zítra odlétá Jágr zpět do ruského Omsku. "Já poletím později, ale už se těším," usmála se Inna.