Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jágr si to užívá, Inna jenom zírá!(18)

4. 7. 2007

Jaromír Jágr se svojí přítelkyní Innou Puhajkovou.

Od začátku června, kdy přijel hokejista Jaromír Jágr (35) na prázdniny do Čech, je pořád v jednom kole! Pár dní po příletu už se stihl spolu s ostatními členy Jágr teamu postavit na fotbalový trávník proti partičce umělců z muzikálů Angelika a Golem, aby nakonec uhráli remízu 4:4.

Jarda byl skoro celé odpoledne na hřišti, a tak jeho mladinké přítelkyni Inně Puhajkové (20) nezbylo nic jiného než sedět na tribuně či v zákulisí a čekat. Čekala na něj ostatně, i když rozdával autogramy, když jedl...

Zřejmě jako útěchu pak Inna dostala návštěvu divadla, tedy lístky na muzikál Angelika, které Jára "vyhrál". A tak na něj pár dní po fotbalové exhibici oba vyrazili.

Ale volné dny hokejista netráví jen s Innou. Třeba na večírek po golfu, kde se vybíraly peníze pro Nadaci Terezy Maxové (35), dorazil po půlnoci a pořádně zapařil s kolegy hokejisty Petrem (35) a Jaroslavem (37) Nedvědovými, Martinem Ručinským (36) a spol. No prostě jako každé léto žije Jarda bohatým společenským životem. Jak se to ale asi líbí Inně?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář