Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jágr se opět řehtal.

24. 3. 2008
Až do úterka v NHL strašily o play off bojující hokejisty Rangers dvě porážky v řadě. Proti Pittsburghu ale Jágrův tým opět zabral a i díky asistenci svého kapitána a dvěma bodům Martina Straky vyhráli Newyorčané 5:2.

"Všechny týmy za námi bodovaly. Jsem šťastný, že jsme vyhráli. Tenhle zápas nám zase zvedne sebevědomí," cenil si Jaromír Jágr výhry nad svým bývalým mužstvem. Nato se pustil do svého oblíbeného vtipkování. "Nemyslím, že dám ještě nějaký gól, protože Sean nenahrává," chechtal se Jágr parťákovi z útoku Averymu.

"Dokud dává góly on, je to v pohodě. Budu dělat návnadu, učil jsem se to osmnáct let, konečně toho využiju," rozesmál novináře dobře naladěný Jágr. Avery pak všechno uvedl na pravou míru. "Hrát s Jagsem pro mě znamená spoustu šancí a volného prostoru. Musím se jen dostat do té správné pozice," pochvaloval si českého parťáka.

Na Jágrovi totiž celých dvacet minut, které odkroužil na ledě, visel aspoň jeden protihráč. Ani to však nebylo Tučňákům nic platné a tým z Manhattanu má devět zápasů před koncem základní části na play off k dobru pět bodů.

Na Jágra (vlevo) nasadil pittsburghský Malone zápasnický chvat, kapitán Rangers se i tak bodově prosadil.