Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jágr s Innou na Angelice

5. 7. 2007

Jaromír Jágr a Inna Puhajková navštívili muzikál Angelika

Jaromír Jágr se včera se svou slečnou Innou Puhajkovou objevili na muzikálu Angelika. Že by chtěl mít Innu jen pro sebe? Zvědavé pohledy diváků Járovi zřejmě nedělaly dobře. Schovával se s Innou celou dobu v lóži.

Jágr se svojí Innou dorazili do divadla Brodway asi čtvrt hodiny před představením. Přivítali se s ředitelem divadla Petrem Dodalem. "Jarda mi podepsal asi osm let starou fotku, kde jsem s ním a Jirkou Šlégrem společně vyfocen," prozradil Šípu Dodal.

Pak už Jágr zmizel do lóže a celé tři hodiny nevyšel. A to ani o přestávce! V divadle totiž bylo neskutečné vedro a návštěvníci muzikálu se běželi osvěžit do baru. "Chtěla jsem Jágrův podpis, ale byl pořád zalezlý. Nechápu, čeho se bál. My bychom ho neukousli," řekla Šípu smutně jedna členka souboru.

Hned po představení si ostře sledovaný pár ještě v lóži objednal taxi a urychleně divadlo opustil. Jágra a Innu pozval na Angeliku autor muzikálu Michal David. S nejlepším hokejistou světa se potkali minulý týden na fotbalovém utkání hvězd v Litomyšli. Romantické Inně se muzikál prý moc líbil. A Jágrovi? Emoce na sobě nedával moc znát.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář