Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jágr přiletí do Čech na dvě exhibice svého týmu

23. 8. 2008
Chcete vidět Jaromíra Jágra v akci? Máte jedinečnou možnost. Hokejová hvězda nakrátko přiletí do Česka, aby tu odehrála dvě exhibice Jágr týmu. V neděli nastoupí od 18:00 v Brně proti druholigové Technice, v úterý pak ve stejném čase v Třinci.
Jaromír Jágr pobláznil hokejové fanoušky v Rusku. Teď si dvakrát zahraje ve své vlasti

Program Jágr týmu se kvůli přesunu nejproduktivnějšího Evropana v historii NHL do ruské superligy smrsknul na dva zápasy.

Jágr kvůli odchodu do Omsku, kam zamířil už 24. července, musel omezit svou účast na akcích Jágr týmu. Od klubu má ale povolený pětidenní pobyt v tuzemsku právě kvůli naplánovaným zápasům.

Jágr přiletí do Prahy v sobotu linkou z Moskvy a v neděli ho ještě dopoledne podle neoficiálních zpráv čeká tenisový turnaj VIP. Proto nestihne v Brně ani svoji oblíbenou návštěvu mistrovství světa silničních motocyklů, neboť přijede až na večerní hokejový zápas.

"Oproti minulým sezonám, kdy hokejovými zápasy Jágr teprve začínal svůj pobyt na ledě, se letos představí v plném tempu po předcházející tvrdé přípravě. Z tohoto pohledu bude určitě zajímavé sledovat jeho výkony," uvedl dnes manažer Jágr týmu Petr Fridrich.

Po vystoupení v Třinci už bude Jágr balit zpět do Omsku, kde jej čeká od 22. srpna další přípravný turnaj, domácí Memoriál Viktora Blinova.

Nezúčastní se kvůli tomu ani vyhlášení ankety Zlatá hokejka, kde obhajuje pozici nejlepšího českého hokejisty sezony.

V Brně i v Třinci se Jágr tým představí ve své nejlepší sestavě. Jsou v ní bratři František a Tomáš Kaberleové, Jan Hlaváč, Tomáš Plekanec, Aleš Kotalík, Jiří Novotný, Petr Nedvěd, Jan Hejda, Josef Melichar, Lukáš Krajíček a další hráči. V brance nastoupí Marek Schwarz.