Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jágr jako utržený... Noční mejdan!

5. 7. 2007

Jágr pařil na pánské jízdě!

Jsem máma v akci," smála se půvabná Tereza Maxová (35), která byla hvězdou párty v Hergertově cihelně společně s hokejisty Jaromírem Jágrem, bratry Nedvědovými a Martinem Ručínským. Stylově oblečená do námořnického oblečku se Tereza svěřila, že už se nemůže dočkat prázdnin. "Pojedu se synem Tobiasem a dalšími dětmi na jachtu a budeme se plavit mezi Tureckem a Řeckem, takže to bude opět aktivní dovolená," Misska Katka Stočesová (vlevo) popíjela s jachtařkou Lenkou Šmídovou.prozradila své prázdninové plány Tereza. A Jágr? Ten si z akce udělal svoji vlastní divokou pánskou jízdu!

Na párty, která uzavřela golfový turnaj, nemohli hokejisté Martin Ručínský, Petr a Jaroslav Nedvědové a Jaromír Jágr chybět proto, že sami jsou i vášniví golfisté. Jágr se objevil bez své přítelkyně Inny Puhajkové, a s kamarády se velmi bavil. Po několika hodinách sice zmizel, do rána naopak křepčili Martin Ručínský a bratři Nedvědové, kteří si značně společensky unaveni užívali společnost krásných dívek. Ty se kolem slavných a osamělých hokejistů doslova rojily. Pořádně vykulený byl z průběhu párty kytarista Lubomír Brabec.Nakonec si každý vybral svoji favoritku, s níž obdivoval jistě nejen krásný výhled z terasy Hergetovy cihelny.

Herečka Sandra Nováková přišla s přítelem a v odvážném modelu.Samoty se naopak bála dobře naladěná Tereza Maxová, jež dražila svojí fotografii zhotovenou slavným hudebníkem Brianem Adamsem. K té nakonec ještě přihodila večeři s vítězem. "Já snad zůstanu napořád sama," laškovala Tereza, když byli dražitelé příliš pasivní. Nakonec si pro svoji bohulibou nadaci odnesla vydražených 125 tisíc. Námořnický večer si nenechala ujít jachtařka Lenka Šmídová, Klára Doleželová, či Kateřina Stočesová.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář