Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jágr jako návnada

24. 3. 2008

Stejně jako index Newyorské burzy se odrazili vzhůru i hokejisté Rangers. Jako by to mělo souvislost. Jágrova družina smetla v důležitém divizním souboji NHL Pittsburgh 5:2 a posílila svou pozici pro postup do bojů o Stanley Cup.

"Je to skvělé," pochvaloval si Jágr. "Něco podobného jsme pro naše sebevědomí potřebovali, prostě shodit to břemeno z našich zad," vzpomněl kapitán Rangers prohry na Floridě. "Všechny týmy za námi totiž vyhrávají," dodal Jágr, jenž akceptuje, že to nemusí být zrovna on, kdo dává góly. Svůj um dává zcela do služeb týmu.

"Nemyslím, že nemohu dávat góly, protože mi on nechce přihrávat," žertoval Jágr na adresu spoluhráče Averyho. "Pokud dává góly on, je to v pořádku. Budu návnada, učil jsem se to osmnáct let a teď to konečně mohu použít," smál se.

"Když hraju s Jágrem vím, že se dostanu do řady šancí, budu mít prostor na ledě. Ve své podstatě stačí, abych byl včas na správném místě a využil toho," pochvaloval si Sean Avery spolupráci s českou hvězdou. Ta mu v duelu s Penguins vynesla další dva góly do letošní sbírky.

Averymu se daří, a vědí o tom i fanoušci týmu. Však také po jedné z jeho tref skandovali: "Resign Avery!". Naznačovali tak vedení, aby s dravým forvardem podepsalo novou smlouvu, stávající po sezoně končí. "Je příjemné slyšet, jak vás fanoušci podporují," liboval si Avery.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář