Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jágr dostal naloženo!

23. 8. 2008
Jágr poprvé od výluky NHL v sezoně 2004/05 oblékl omský dres. Černá Jardovi sluší, co říkáte?

Už ho viděli v akci. Fanoušci hokejistů Avangardu a hlavně české hvězdy Jaromíra Jágra si mohli užít svých hrdinů v zápase, byť jen v přáteláku Omsku proti Omsku. Džegr se trefil, ale jeho parta doslala pěkně naloženo...

Arena Omsk v sobotu poprvé pořádně ožila. Téměř pět tisíc příznivců sibiřského klubu bylo zvědavých na první přípravný mač, hrály proti sobě Avagard bílém a Avangard v černém.

I Jaromír Jágr! Hvězdný útočník oblékl černý trikot a podle očekávání se po ledě proháněl v českém útoku s Rosou a Klepišem. Zápasu ale vládli "Omiči" v bílém. Džegrova parta prohrávala už 0:6, ale slavné číslo 68 přece jen zpola zaplněnou arénu uspokojilo. V závěru Jágr stanovil konečné skóre na 1:6 z pohledu "černého" Avangardu.

"Jaromír postupně nabírá fyzičku, blíží se své obvyklé mistrovské úrovni. S každým tréninkem je vidět pokrok," chválil kouč Gersonskij největší hvězdu Omsku. "Pokud jde o splynutí s kolektivem, ani tady nejsou žádné problémy," dodal.

Avangard se včera přesunul do Ufy, kde se ode dneška jako ostrá zápasová příprava na ligu hraje turnaj o pohár prezidenta Baškirstánu.