Jdi na obsah Jdi na menu
 


Inna přivezla svému Jardovi do Omsku bundu a sladkosti

24. 9. 2008

Jaromír Jágr s přítelkyní Innou Puhajkovou.

Sice je to drobná dívenka, ale v Areně Omsk nebyla k přehlédnutí. Dlouhé blond vlasy a bílé sáčko v hledišti zdálky zářily. Proti Ufě svého Jaromíra Jágra povzbuzovala jeho přítelkyně Inna Puhajková. Zápas si nenechala ujít, ačkoli byla nastydlá. "To bych musela mít čtyřicet stupňů horečky, abych nešla," nezviklalo nachlazení 22letou krásku.

"Měla jsem informace, že tu jsou třicítky, takže jsem si moc zimních věcí nevzala. A teď trošičku trpím," přiznávala Inna a posteskla si, že v Jágrově střeženém apartmánu navíc nejde pustit topení. "A dva dny ještě navíc netekla teplá voda," divila se. Svému Jardovi ale teplou bundu dovezla. "A taky nějaké sladkosti, co si přál..."
V Omsku je kráska českého hokejisty teprve od úterý, takže neměla ještě moc času poznat město. "Mám hodně přetočený čas a byli jsme spíš doma, abychom si užili jeden druhého. Jen jsme se projeli městem." Jágr byl prý jako řidič opatrný. "Vážně se nebojím s ním sednout do auta. V New Yorku taxikáři taky jezdili jako blázni, v tom je Omsk stejný."
Mluvilo se o tom, že Inně se z Manhattanu moc nechce, ale to prý je už minulost. "Je to za mnou, měla jsem dlouhou dobu na to, abych se s touhle myšlenkou smířila. Na New York skoro nevzpomínám, spíš se dívám dopředu."
V Omsku už se stačila seznámit s partnerkami Jágrových spoluhráčů, třeba s kanadskou manželkou Pavla Rosy Isabelle. "Žena hned říkala, že Inna je sympatická, hodná holka," líčil Rosa. "Důležité bude, abych se v Omsku adaptovala a našla si vlastní zájmy," řekla blondýnka, která na Sibiři po boku Jágra pobude necelý měsíc.