Jdi na obsah Jdi na menu
 


Andrea Verešová a dcera Vanessa: Jaromíre, mohla být tvoje!

17. 2. 2008

Zasnoubila se, vdala za advokáta Daniela Volopicha (42), absolvovala líbánky v Dubaji, promovala a porodila.

 

Modelka Andrea Verešová (26) má za sebou rušné období. O Jaromíra Jágra definitivně přišla, ale získala něco jiného a hezčího: dceru Vanessu.

 

Holka ze Žiliny byla vedena ke skromnosti a chovala se jako rošťák. "Měla jsem občas poznámky, že vyrušuji," připouští. Na muže se vrhala už ve školce: byl to spolužák Martin Červenka. Vynucovala si polibky, on je neopětoval. "Dodnes žije v Žilině a pracuje jako provozní v hotelu," říká Andrea. "Pak už jsem nikdy nebyla ta dominantní, měla jsem strach z odmítnutí. Musel mě dobývat partner."

 

Zpočátku ji nedobývali, ale posmívali se , že je ošklivá. Pak ji sestra přihlásila do soutěže Miss středních škol Slovensko, a už to jelo. "Možná opravdu jen díky modelingu jsem zjistila, že jsem asi trošku přitažlivá. Získala jsem nějaké to sebevědomí," podotýká.

 

Tu paní neznám!

 

Chtěla být lékařkou, později právničkou jako maminka a teta. Rodinné řemeslo - tak říká právům. Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni studovala šest a půl roku namísto obvyklých pěti. V posledních několika měsících se stačila zasnoubit, vdát, přestěhovat, absolvovat svatební cestu, konečně odpromovat a porodit Vanessu.

 

Ženichem a otcem miminka však není Jaromír Jágr. A taková to byla láska! Oba se zhroutili, když skončila, Andrea zjevně doufala, že se k ní slavný hokejista přece jen vrátí, možná i požádá o ruku. Ale Jágr má z chomoutu fobii a teď už ji sotva požádá. Dveře se tvrdě zavřely na obou stranách.

 

"Jiného muže si nehledám," tvrdila zelenooká kráska ještě před rokem a půl. O moderátorce Lucii Borhyové, s níž Jágr prožil letní románek, s nadhledem prohlašovala: "Tu paní já neznám!"

 

Proč ne Andrea Jágrová?

 

Proč se z ní nestala Andrea Jágrová, manželka sportovce vydělávajícího milion dvě stě tisíc korun denně? Jágrova rodina má hluboké zemědělské kořeny, těžko pochopitelné pro topmodelku a právničku v jednom. "Měli jsme osm býků" tak vzpomíná hokejista na dětství. Nad Andreou visela hrozba, že z ní udělají hospodyňku pečující o Jaromírovo pohodlí. Což nemají topmodelky rády.

 

Další pro ženu deprimující záležitost je hokejistův vztah k penězům. Miluje kasina a nechává v nich slušné sumy, sází na americký fotbal, svého času si oblíbil hrací automaty. Ale k narozeninám věnoval nejvíce vydělávající hokejista světa dámě svého srdce matrjošku.

 

I jeho matka Anna Jágrová připustila, že syn neumí s penězi zacházet a že milionky bude muset spravovat jeho šťastná žena. Tento milý domácí úkol však Andree nepřipadl. Průběh jejich dovolené ve městě hazardu (kde jinde) byl charakteristický: "Byli jsme v Las Vegas, ale ne spolu. On hrál a já chodila po atrakcích..."

 

Chlapi, skandály, havárie....

 

Otázka vzájemné věrnosti bolela nejvíce. Stalo se, že Andrea tvrdila cosi o pobytu na Slovensku, aby se namísto toho objevila v Maďarsku, a ještě ke všemu po boku pilota formule 1 Eddieho Irvina přezdívaného sexuální mlátička.

 

Velmi choulostivá byla epizoda s chorvatským podnikatelem Danilo Vrličakem. Veřejně si nadávali. Podnikatel si stěžoval, že ho Andrea stála milion a že jako milenka nepatří k nejlepším, ona ho nazývala ubohým lhářem. Jiný skandál se odehrál okolo erotických fotografií. Věřící na Slovensku naříkali, že modelka šíří zlo a čarodějnictví, farář odstranil její (civilní) fotografi i z nástěnky.

Andrea Verešová a její dcera Vanessa

Andrea Verešová a její dcera Vanessa

Jaromír Jágr

Jaromír Jágr

Jaromír a Andrea. Taková to byla
láska! Vztah bohatého hokejisty
a krásné topmodelky ale bohužel
nevydržel. Rozešli se a dnes už
mají oba nové partnery.

Jaromír a Andrea. Taková to byla láska! Vztah bohatého hokejisty a krásné topmodelky ale bohužel nevydržel. Rozešli se a dnes už mají oba nové partnery.

Mužem jejího života se nakonec
stal Daniel Volopich

Mužem jejího života se nakonec stal Daniel Volopich

Před týdnem se Andrea Verešová stala šťastnou maminkou dcerky Vanessy

Před týdnem se Andrea Verešová stala šťastnou maminkou dcerky Vanessy